Wan Patent, kurumsal web tasarım konusunda hizmet veren bir firmadır. Firma, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, antetli kağıt, kartvizit, zarf, reklam ve pazarlama öğeleri, web sitesi, ürün ambalajları, araç görselleri, kıyafet tasarımları, iç ve dış tabela tasarımları, iletişim araçları ve diğer araçlar gibi kurumsal kimliği oluşturan tüm unsurların tasarımını yapmaktadır.

 

Kurumsal Web Sitesi | Wan Patent

 

kurumsal web sitesi-Wan Patent

Wan Patent, Kurumsal web sitesi mutlaka kurumun kendisi en şekilde ifade edebildiği görsel özellikler ve kurumsal kimlikte kullanılan renklerin aynısı kullanılmaktadır. Kurumsal web tasarımlarda, kurumun logosu tüm unsurlarının net, açık ve anlaşılır şekilde kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çünkü logo, kurumsal web sayfasında kurumu kısa sürede en iyi şekilde ifade eden ve genellikle de ilk izlenimin yarattığı algı zihninde yer ettiğinden boyutları dahil web sayfasında yerleşimi ve yansıtma şekli oldukça önemlidir. Logo arka planda kalmaması gerektiği gibi, aşırı derecede de öne de çıkarılmamalıdır.

Wan Patent, Kurumsal web tasarım sitesinin ana sayfaları önemli olduğu kadar alt sayfaları da oldukça önemsemektedir. Sayfa geçişleri bir bütün olmalı, kullanıcıya ana sayfada yansıtılan algı diğer sayfalarda da zayıflatmamalıdır.

Hemen kullanabileceğiniz Kurumsal kimliğinize uygun hazır web sitesi sayfamızı incelemenizi öneriyoruz.

Son çıkarılan yasa ile birlikte, yasal koşulların gerektirdiği ölçekteki büyük şirketler mali verileri, toplantılar ve duyuruları da artık web sitelerinde yayınlamak zorundalar. Ancak özellikle mali verilerin tablo özellikleri nedeniyle ana sayfa ile özdeşleştirilmemesi halinde kurum imajının zayıflamasına sebebiyet verdiğinden tüm şirket bilgileri de tıpkı ana sayfa da kullanılan tema özelliklerinde ve aynı özen ve dikkatle şekillendirilmelidir.

Özellikle sosyal medyanın gücü kimi durumlarda oldukça avantajlar yarattığı gibi, bazen de şirket ve/veya şirket ile bağlantılı şahıs ve kurum aleyhine, kurumun itibarini zedeler haberler kısa sürede yayılması nedeniyle imaj kayıpları oldukça tehlike arz etmektedir.

Wan Patent olarak kurumların zorunlu ve/veya önceden planlanan strateji doğrultusunda duyuru, haber ve ilanlarını sosyal medya üzerinden paylaşmalarını önermektedir. Gelecek de bir çok şirketin de daha aktif sosyal medyayı kullanacağı da aşikardır.

Wan Patent olarak, tüm bu olumlu/olumsuz durumlarda, dezavantaj oluşturacak pozisyonlara anında aksiyon alınarak kurum itibarını korumak ve topluma kurum haberleri tek elden ve profesyonel şekilde sunmak, kimi durumlarda da kullanıcılarla interaktif iletişim kurmak için şirketlerin kurumsal kimliğe uygun, kolay yönetilebilir bir bloğun olması gerektiğine inanıyoruz.

 

Wan Patent Kurumsal Web Tasarım Avantajları

 

kurumsal web sitesi-Wan Patent

Kurumsal web tasarımı, kurumun aşağıdaki avantajları elde etmesine yardımcı olur:

  • Tanınırlık: Kurumsal web tasarımı, kurumun daha kolay tanınmasını sağlar.
  • Güvenilirlik: Kurumsal web tasarımı, kurumun daha güvenilir görünmesini sağlar.
  • Rekabet avantajı: Kurumsal web tasarımı, kurumun rakiplerinden farklılaşmasını sağlar.
  • Marka bilinirliği: Kurumsal web tasarımı, kurumun marka bilinirliğini artırır.

Wan Patent, kurumsal web tasarım konusunda uzman bir firmadır. Firma, kurumun hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal web tasarımları oluşturmaktadır. Wan Patent kurumsal web tasarımı ile kurumunuzun daha tanınmış, güvenilir ve rekabetçi bir marka olmasını sağlayabilirsiniz.

Wan Patent Kurumsal Web Tasarım Önerileri

Wan Patent, kurumsal web tasarımı konusunda müşterilerine aşağıdaki önerilerde bulunmaktadır:

  • Kurumsal web tasarımı, kurumun kimliğini ve değerlerini yansıtmalıdır.
  • Kurumsal web tasarımı, hedef kitleye uygun olmalıdır.
  • Kurumsal web tasarımı, kullanıcı dostu olmalıdır.
  • Kurumsal web tasarımı, güncel ve yenilikçi olmalıdır.

Wan Patent, kurumsal web tasarımı konusunda müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmanın deneyimli ve uzman ekibi, kurumun hedeflerine ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal web tasarımları oluşturmaktadır.

 

Wan Patent Çevrimiçi Tasarım işlem Ücretleri

Tekli Tasarım Tescil Ücreti

Orijinal fiyat: ₺6.500,00.Şu andaki fiyat: ₺2.750,00.

Beşli Tasarım Tescil Ücreti

Orijinal fiyat: ₺15.000,00.Şu andaki fiyat: ₺6.633,33.

Onlu Tasarım Tescil Ücreti

Orijinal fiyat: ₺20.000,00.Şu andaki fiyat: ₺10.133,33.

Yirmibeşli Tasarım Tescil Ücreti

Orijinal fiyat: ₺40.000,00.Şu andaki fiyat: ₺19.633,33.